Me.ü. Kapalı Spor Salonu Çatısının Branda ile Kapatılması İşi.Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığımızca ‘ME.Ü. Kapalı Spor Salonu Çatısının Branda ile Kapatılması İşi’ Doğrudan Temin (22/d) usulü ile yaptırılacaktır. Teklif vermek isteyenlerin aşağıda verilen linkten dokümanı indirerek teklif mektubunu doldurmaları ve teklif mektubu ve eki tüm dokümanların her bir sayfası kaşeli ve imzalı olacak şekilde yapiisleri@mersin.edu.tr adresine veya kapalı zarfta en geç 21 KASIM 2022 tarihi saat 12.00’a kadar Başkanlığımız Muhasebe Birimine sunmaları önemle rica olunur.

YALITIMA İLİŞKİN GARANTİ ŞARTLARI 

Yalıtım işi Spor Bilimleri Fakültesi Kapalı Spor Salonu çatısında mevcut kenetli alüminyum sac üzerine şartnamesine uygun polyester esaslı PVC branda ile sızdırmazlığı sağlayacak sabitleme elemanları yardımıyla kaplama yapılması şeklinde yapılacak olup, imalat tamamlandıktan sonra sızdırmazlıkla alakalı gerekli su testi yapılarak veya yağmur yağışı olması halinde yağış durumunda sızdırmazlık durumu kontrol edildikten ve tam anlamıyla sızdırmazlık sağlandıktan sonra Muayene Kabul İşlemleri yapılacaktır.

Sızdırmazlık sağlanmadığı durumda doğrudan temin işine ilişkin herhangi bir ödeme yapılmayacaktır. Yalıtım işleri tamamlandıktan ve sızdırmazlık sağlandıktan sonra da 5 (Beş) yıl süreyle sızdırmazlık garantisi verilecek. Söz konusu garantinin verilmesine ilişkin husus; yüklenicisinin noterlikçe hazırlanan bir taahhütname ile garanti vermesi şeklinde sağlanacak olup, beş yıllık süre zarfında olası akıntılarda bedelsiz olarak müdahale edileceği şartına taahhütnamede yer verilmesi zorunludur.


Dokümanı indirmek için tıklayınız.

 


  • 2022-11-18 13:20:19
  • 1049

Actual Notices